Kaymakam Güntepe’den köylere veda zyareti
Okunma Sayısı : 3604 kişi tarafından okunmuştur.

Tayini çıkan Kaymakam Kadir Güntepe köylere veda ziyaretinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

2015 Mülki İdare Yaz Kararnamesi ile tayini Şırnak İli Beytüşşebap ilçesine çıkan Kaymakam Kadir Güntepe köylere veda ziyaretinde bulundu. Ziyareti değerlendiren Kaymakam Güntepe şunları ifade etti.
“Köylerimiz Altyapısal ve Üst yapısal Sorunları Asgari Düzeye İndi.”
“Hamamözü Kaymakamı olarak köylerimize son ziyaretlerimi gerçekleştirdim. Bu kapsamda 17 köyümüzün tamamına gittik. Görev yaptığım 3 yıl boyunca görev sahamız olan alanlarda köylerimize hizmet etmeye çalıştık. Bu kapsamda 17 köyümüzde 21 su deposunun 7’sini bakım-onarım, geriye kalan 14’ ünü ise sil baştan yapmak suretiyle tamamen yeniledik. Sarayözü köyüne İller Bankasından aldığımız ödenekle yaptığımız su ishale hattı ile cazibeli içme suyu olmayan köyümüz kalmayacak. Gene İller Bankasından aldığımız ödenekle Gölköy ve Arpadere köylerine yapacağımız fosseptik ile bu noktada hiçbir köyümüzde sıkıntı kalmayacak. Bütün köylerimizde kanalizasyon hattı döşenmiş durumda. Son olarak başta Köydes olmak üzere İller Bankasından sağladığımız kaynaklarla köy içi kilit parke minimum düzeye indirdik. Şu an köylerimizde altyapısal ve üst yapısal anlamda sorunlar asgari düzeye inmiştir.”dedi

“Haklarınızı Helal Ediniz”

“Bu hizmetlerde gerek çalışma arkadaşlarım gerekse de siyasetçilerimiz emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Son olarak bütün vatandaşlarımıza sıcak misafirperverliklerinden ve dostluklarından dolayı şükranlarımı ifade ediyorum. Haklarınızı helal ediniz. Allah’ a emanet olunuz.”dedi.Muhtarlara çalışmalarından dolayı plaket verildi. Kaymakam Kadir Güntepe muhtarlara yapmış oldukları çalışmalardan dolayı plaket verdi.

,

 

Valimiz

   Sayın Salih IŞIK

.